майстерність починається з дитинства
тел.:Київстар +380 96 344 00 08
тел.:MTC +380 50 266 00 54
Ваш кошик:

0 товарів

на суму 0 грн.

Оформити замовлення
Знижки від суми замовлення:
від 400 грн - знижка 3%
від 1000 грн - знижка 5%
А щоб купити ще дешевше, слідкуйте за акціями!

Доставка і оплата

Доставка по Україні кур'єрськими службами "Укрпошта", "Нова Пошта", "Автолюкс", "Делівері".

Вартість та терміни доставки

Ви сплачуєте вартість доставки за тарифами відповідної кур'єрської служби. За замовченням ми пакуємо самостійно, за бажанням клієнта можлива упаковка у фірмову коробку відповідної служби (в такому випадку коробку оплачує клієнт).

За замовченням посилка оцінюється на повну суму замовлення, за бажанням клієнта посилка оцінюється по мінімуму (при такому виборі, у випадку втрати посилки претензії по компенсації втрачених грошей не приймаємо).

  • Укрпошта: дивіться калькулятор вартості доставки. Залежить від маси посилки, мінімальна вартість 22 грн. Термін доставки в середньому 2-5 днів.
  • Нова Пошта: вартість згідно їх тарифів (дивіться калькулятор вартості доставки), залежить від об'єму та маси посилки, мінімальна вартість 30 грн. Термін доставки в середньому 1-2 дні. Вартість доставки сплачується при отриманні посилки.
  • Автолюкс Експрес Пошта: вартість згідно їх тарифів (дивіться калькулятор вартості доставки), залежить від об'єму та маси посилки, мінімальна вартість 22 грн. Термін доставки в середньому 2-3 дні. Вартість доставки сплачується при отриманні посилки.
  • Делівері: дивіться калькулятор вартості доставки. Залежить від об'єму та маси посилки, мінімальна вартість 23 грн. Термін доставки в середньому 2-4 дні. Вартість доставки сплачується при отриманні посилки. Доступно тільки для замовлень від 400 грн.

Варіанти оплати

  • 100% передплата
  • Оплата при отриманні замовлення (недоступно при відправці "Делівері"). Додатково оплачується вартість послуг транспортної компанії за послугу поштового переказу: Укрпошта 2% від суми (якщо до 2000 грн включно) або 1% + 8 грн (якщо від 2000 грн), мінімально 10 грн; Нова Пошта: 20 грн + 2% від суми; Автолюкс: 15 грн + 2% від суми.

Способи оплати передплати

  • Пряме зарахування на картку Приватбанку через Приват24 або термінал. Додаткових комісій на картці немає, при оплаті через термінал комісія від 2 грн. Після підтвердження замовлення ви отримаєте СМС з номером рахунку та сумою до сплати. Якщо ви оплачуєте через термінал або прізвище платника не співпадає з прізвищем отримувача, будь ласка, передзвоніть за номером 096-344-00-08 та назвіть час, суму оплати та прізвище отримувача або номер оплаченого замовлення.
  • Переказ з картки будь-якого банку на картку Приватбанку через онлайн-сервіс Приватбанку для миттєвих переказів.

Якщо оплату буде здійснено до 12.00, то відправляємо посилку в той же день, в іншому випадку - наступного дня (крім доставки службою "Делівері", у цьому випадку відправляємо протягом 3 днів). Якщо такий день припадає на вихідний день відповідної кур'єрської служби, тоді відправляємо у їх найближчий робочий день. Неділя - вихідний для всіх служб. Укрпошта - також понеділок.

Строк резервування товарів та оплати замовлення - 3 робочих дні з дня замовлення, якщо оплата не поступає протягом цього строку, замовлення за замовченням відміняється (вам буде відправлено попередження). Для продовження строку резервування товарів передзвоніть за телефоном 096-344-00-08.

Після відправлення замовлення ви отримаєте СМС з номером декларації, за яким ви можете відслідковувати переміщення вашої посилки на сайті відповідної служби. Там же дивіться інформацію про адреси відділень, режими їх роботи тощо. При отриманні вашого замовлення потрібно мати при собі паспорт.

© Знайки та Умійки, 2014-2018
Створення інтернет магазину © imasiter.com