Прості аплікації новорічних ялиночок - доступно навіть найменшим!

Новорічна ялинка - неодмінний атрибут свята, і листівки з її зображенням будуть особливо доречні. Кріме того, такі листівки можуть бути дуже простими у виготовленні, що дозволить залучити до підготовки Нового року навіть найменших членів родини.

Вам знадобиться:

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 1 Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 2

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 3

Новорічну листівку можна розташувати на щільному листі білого або кольорового паперу, За бажанням можна також лист картону А4 зігнути навпіл, щоб вийшла дійсно форма листівки, і робити аплікацію на одній зі сторін.

Найпростішу новорічну аплікацію ялинки можна виконати з однотоних або різнокольорових смужок паперу. Виготовлення цієї новорічної листівки під силу навіть маленькій дитині. Якщо дитина ще не вміє користуватися ножицями, батьки можуть допомогти їй у цьому, попередньо вирізавши потрібні деталі.

Візьміть зелений кольоровий папіру та виріжіть з нього смужки різної довжини, товщиною 5-15 мм. Для стовбура ялинки використайте коричневий папір, з нього треба вирізати прямокутник відповідного розміру. Розташуйте смужки в порядку зростання довжини, так щоб вийшла пірамідальна фігура ялинки. Знизу ялинки розташуйте прямокутник стовбуру. Приклейте смужки та прямокутник на лист щільного білого картону. Найпростіша ялинка готова!

Даний метод виготовлення аплікації новорічної ялинки можна розширювати та ускладнювати. Смужки можна вирізати різного кольору (жовтого, червогого, синього, фіолетового, помаранчевого та інших яскравих кольорів), зробити їх за допомогою фігурних ножиць з хвилястими краями.

А також розташувати не рівно одна під одною, а з нахилами та перекриттями, що буде більше схоже на вже прикрашену новорічну ялинку.

За бажанням зверху можна намалювати або також вирізати з кольорового паперу зірочку або іншу прикрасу верхівки нашої ялиночки.

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 4

Геометричний варіант новорічної ялинки більш складніший, але він дасть можливість сумістити підготовку до Нового року не тільки з розвагою, але й з навчанням. В даному випадку дитина зможе вивчити таку фігуру, як трикутник.

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 5

Деталі приклеюються у визначеній послідовності, з перекриттям. Варто звернути увагу дитини, що це аплікація з хитрістю: щоб вийшло красиво, трикутники треба розташувати так, що вони заходили одна на одну, перекривали частину попереднього трикутника.

Дитина може розташувати трикутники на листі самостійно. Батьки можуть допомогти та пояснити, в якому порядку треба наклеювати фігурки, щоб вийшла красива ялинка.

Для фантазерів існує ще один чудовий варіант ялинки: зі слідів дитячих долоньок! У цьому варіанти новорічної аплікації може взяти участь навіть новонароджена дитина, виступивши свого рода моделлю!

Обведіть ручку дитини олівцем та виріжте багато деталей-долоньок, які треба буде наклеїти одна на одну, починаючи з нижньої. Якщо в сім'ї є декілька дітей або батьки теж запропонують свої долоньки, ялинка вийде ще гарнішою. В такому випадку деталі більшого розміру треба розташувати внизу ялинки, а найменші деталі будуть на верхівці ялиночки. Для того, щоб деталі не зливалися між собою, їх треба вирізати з зеленого паперу різних відтінків.

І взагалі, ножиці - річ зовсім не обов'язкова. Якщо використати метод аплікації без ножиць, вийде ще один оригінальний варіант чудової новорічної ялинки.

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 6

Діти дуже люблять рвати папір, і тут їм буде чудова нагода: зелений та червоний кольоровий папір треба порвати на багато-багато маленьких шматочків. Потім з цих шматочків, як з мозаїки, складаємо фігуру ялинки, і приклеємо кожний шматочок на своє місце. Для того, щоб ялинка була більш акуратною, попередньо можна простим олівцем намітити межі ялинки.

Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 7 Прості аплікації новорічних ялиночок: Ялинка 8

Аплікації можуть бути не лише плоскими, але й об'ємними, і тут теж є де розгулятися фантазії.

Для об'ємних листівок нам знадобиться двосторонній зелений папір. Виріжте прямокутники різної довжини шириною 5-7 см, і надріжте з однієї сторони так, щоб вийшла як бахрома. Кути цілої сторони можна зрізати, округлити. Приклеюйте цілі частини деталей бахромою вниз, з перекриттям, починаючи з нижніх деталей. Зверху ялинки можна приклеїти зірочку або іншу прикрасу.

І наостанок, можна зробити не просто листівку, а об'ємну підвісну аплікацію-іграшку. Це вже трохи складніше, але потребує лише уважності та акуратності. Можна використати картонний шаблон ялинки (а точніше, половинки ялинки), який обводимо шість разів на шести складених вдвоє листочка. Далі склеюємо всі половинки частин ялинки одна з одною, не забуваючи всередину вставити кільце з нитки, зв'язаною у вузол. Дитина не завжди може рівно склеїти паперові деталі, саме для цього краще використати двосторонній зелений папір.

Готову ялинку розправляємо і прикращаємо конфетті, блістками, шматочками мішури або блискучого дощику. Такі ялиночки будуть чудово виглядати разом з паперовими гірляндами, які також можна зробити своїми руками.