Іграшка, яка розповідає казки. Невтомний помічник для мами і тата

Ні, іграшки казкарі ніколи не замінять маму й тата. Для дітей, особливо найменших, все одно найважливішою залишається мама, її усмішка, тепло, ніжні руки та голос. Які б нові технології не придумали, але з малюком треба грати в різні ігри разом живій людині, йому треба розповідати віршики та читати казки, а краще ще й співати колискові. Обмін живими емоціями та людським теплом як нічого іншого дуже важливе для розвитку дитини та зміцненню близьких відносин.

Але ж не 24 години на добу, звичайно!

І втомленим батькам стає в нагоді розумна іграшка, яка розповідає казки. Вона набула популярності і у дорослих, і у дітей, ставши невтомним помічником першим та улюбленцем для других. Ця іграшка казкар може бути в будь-якому образі, з найбільш поширених це ведмідь, заєць, кіт, мишка, краб, лялька, робот, книжка. На будь-який смак, кому що більше сподобається. Цей милий ведмедик, смішний робот, гарненька книжка чи інша іграшка, що розказує казки, сприяє розвитку мови, словникового запасу, пам'яті, уяви та фантазії дитини. Вдало підібрані казкові історії українською мовою вчать добру, співчуттю, сміливості та іншим важливим якостям характеру.

Однією з суттєвих переваг іграшки є здатність безкінечно повторювати одне і те ж стільки разів, скільки захоче дитина. Маленькі діти часто вибирають свої казки, віршики, пісенькі, і здатні слухати про улюблених героїв десятки разів підряд. У живої людини вже й язик заплітатися почне! А от іграшки, які розповідають казки, можуть легко задовольнити цю потребу.

Через казки та оповідання дитина пізнає світ, вони дуже корисні для розвитку дитини. У своїх фантазіях малюки ототожнюють себе з персонажами, разом з ними переживають та радіють, борються та перемагають. Саме через казки діти починають розуміти різницю між добром та злом, отримують перші приклади героїв, яких хочеться наслідувати. Тому вони прагнуть ще і ще слухати улюблені оповіді. Але ж маленькі діти ще не вміють читати, а у дорослих не завжди на це є час. Тому й стає у нагоді улюблений робот- чи ведмедик-казкар - іграшка, що розказує казки. Даруючи позитивні емоції та гарний настрій, задовольняючи цікавість дитини, він ще й економить час батькам. По мірі зростання дитини вже й інші розвиваючі іграшки будуть потрібні малюкові, але саме казкар може дати перші важливі моменти для виховання дитини.