Статті про розвиток та навчання дітей

Сторінки 1 2 3

12.11.2019 11:42:14 Дитячий столик і стільчик для творчих занять

Починаючи вже з віку малюка рік-півтора, варто включити в план важливих покупок дитячий столик зі стільцем. Якщо малювати пальчиковими фарбами можна і на підлозі, то заняття з пластиліном чи олівцями, настільні ігри та в подальшому читання та письмо вимагають наявності стола.

12.10.2019 16:54:45 Бізіборд для дітей - іграшка та тренажер в одному

Бізіборд (інакше ще називають: бізі борд, бізі борт, бізіборт) - це іграшка для дітей, яка призначена для самостійного освоєння різноманітних навичок для рук, розвитку дрібної моторики та сенсорних відчуттів. Опис бізіборда часто зводять до розвиваючої дошки з замочками, але ця інформація вже не зовсім повна. Так, на початку це були саме дошки, та на сьогоднішній день їх різномаїття вже набагато ширше, тож від початкового варіанту залишилася лише сама ідея.

28.09.2019 13:37:34 Розвиваюча книжка з фетру - що це та для чого?

Дитячі фетрові книжки - що це, для чого, які бувають, як правильно вибирати? Це пізнавальні іграшки для дітей у формі книжки, з інтерактивними елементами для тренування у дитини різноманітних корисних навичок. Розвиваюча книжка з фетру стане незамінною іграшкою для допитливого та активного малюка.

07.09.2019 20:44:15 Іграшка, яка розповідає казки. Невтомний помічник для мами і тата

Розумна іграшка, яка розповідає казки, вже набула популярності і у дорослих, і у дітей, ставши невтомним помічником першим та улюбленцем для других. Ця іграшка казкар може бути в будь-якому образі, з найбільш поширених це ведмідь, заєць, кіт, мишка, краб, лялька, робот, книжка.

02.01.2018 14:17:50 Мозаїчні аплікації - легко та цікаво навіть для найменших

Інколи так буває, що звичайні аплікації вже набридли, або ж просто не вистачає нових ідей. Тоді в пригоді стане такий метод, як мозаїка: коли на основу малюнку наклеюються маленькі кольорові шматочки паперу. Вони можуть бути круглими, якоїсь іншої геометричної форми або взагалі хаотично нарізані чи навіть надірвані. Але цікаво те, як з маленьких елементів мозаїки утворюється цілісний малюнок. Цей метод може також використовуватися для навчання аплікації найменших дітей, коли вони ще не вміють складати малюнок з окремих великих елементів. А от наче розфарбувати готову основу, тільки за допомогою паперових шматочків та клею, - з задоволенням спробують.

13.12.2017 11:41:46 Чим зайняти дитину вдома в холодну пору?

Наступила зима, похолодало, випав сніг... І начебто чудово, адже стільки унікальних розваг пропонує ця пора року! Та через низьку температуру не будеш же цілий день гасати на вулиці, як це можна робити влітку. Кілька годин - і все, треба додому, в тепло. А чим же зайнятися вдома дитині?

24.11.2017 13:17:38 Майструємо новорічні прикраси з паперу разом з дітьми

Наближається Новий рік, і традиційно це в першу чергу сімейне свято, яке дуже любить дітвора. А отже, готуватися до цього чарівного свята треба разом з дітьми! І не переживайте, якщо у вас діти ще маленькі та не дуже багато чого вміють. Навіть малюки можуть прийняти посильну участь в підготовці, якщо разом з батьками, бабусею чи іншими дорослими родичами займуться виробленням з кольорового паперу новорічних прикрас на ялинку.

08.11.2017 09:58:31 Як підібрати гарний подарунок для дитини?

На день народження, на Новий рік, на День святого Миколая чи на інше свято хочеться зробити найкращий подарунок для дитини. Для сина чи доньки, племінників, дітей своїх друзів, чи просто знайомих а то й незнайомих хлопчиків та дівчаток. Але завжди постає питання, що саме дарувати? Так, щоб подарунок приніс радість та запам'ятався надовго.

15.05.2017 14:09:56 Рухома іграшка з паперу

Така іграшка може як привабити найменших дітей, так і стати експонатом для виставки дитячої творчості в школі, дитячому садочку чи гуртку.

Основою іграшки є рухомий фрагмент і система важіль-тяга, що ним рухає.

Якщо подивимося на малюнок і "кінематичну схему", то бачимо, що коли вліво-вправо потягнути за смужку-тягу, то козлик буде мотати головою вверх-вниз.

01.05.2017 08:59:04 Пальчикові фарби та пластилін для малюків своїми руками

Малюки вже з однорічного віку люблять пробувати себе в малюванні та ліпленні, і для цього потрібні пальчикові фарби та м'який дитячий пластилін. Їх можна купити готові, або можна зробити своїми руками. В цьому випадку отримаєте гарантовану безпечність складників, вільний вибір кольорів та об'єму, і навіть зекономите.

Сторінки 1 2 3