Статті про розвиток та навчання дітей

Сторінки 1 2 3

12.10.2019 16:54:45 Бізіборд для дітей - іграшка та тренажер в одному

Бізіборд (інакше ще називають: бізі борд, бізі борт, бізіборт) - це іграшка для дітей, яка призначена для самостійного освоєння різноманітних навичок для рук, розвитку дрібної моторики та сенсорних відчуттів. Опис бізіборда часто зводять до розвиваючої дошки з замочками, але ця інформація вже не зовсім повна. Так, на початку це були саме дошки, та на сьогоднішній день їх різномаїття вже набагато ширше, тож від початкового варіанту залишилася лише сама ідея.

28.09.2019 13:37:34 Розвиваюча книжка з фетру - що це та для чого?

Дитячі фетрові книжки - що це, для чого, які бувають, як правильно вибирати? Це пізнавальні іграшки для дітей у формі книжки, з інтерактивними елементами для тренування у дитини різноманітних корисних навичок. Розвиваюча книжка з фетру стане незамінною іграшкою для допитливого та активного малюка.

07.09.2019 20:44:15 Іграшка, яка розповідає казки. Невтомний помічник для мами і тата

Розумна іграшка, яка розповідає казки, вже набула популярності і у дорослих, і у дітей, ставши невтомним помічником першим та улюбленцем для других. Ця іграшка казкар може бути в будь-якому образі, з найбільш поширених це ведмідь, заєць, кіт, мишка, краб, лялька, робот, книжка.

10.03.2018 09:31:33 Веселі вірші про овочі та фрукти

Віршики для маленьких дітей мають бути короткими, простими, з легким ритмом. А головне - цікавими та зрозумілими. Краще, якщо це будуть серії різних віршиків про щось таке, що відомо дітям з їх повсякденного життя. Зв'язуючи прочитане з тим, що вже відомо малюкові, йому буде легше запам'ятати слова вірша.

Веселі вірші про овочі та фрукти - один з найкращих варіантів. Можна розучувати по одному віршику, поки дитина не вивчить всю серію. До того ж, можна розказати малюкові про користь того чи іншого продукту, як їх вирощують, намалювати або зробити аплікацію. Чим самим закріпивши в пам'яті не просто вірші про фрукти та овочі, а цілий комплекс знань.

02.01.2018 14:17:50 Мозаїчні аплікації - легко та цікаво навіть для найменших

Інколи так буває, що звичайні аплікації вже набридли, або ж просто не вистачає нових ідей. Тоді в пригоді стане такий метод, як мозаїка: коли на основу малюнку наклеюються маленькі кольорові шматочки паперу. Вони можуть бути круглими, якоїсь іншої геометричної форми або взагалі хаотично нарізані чи навіть надірвані. Але цікаво те, як з маленьких елементів мозаїки утворюється цілісний малюнок. Цей метод може також використовуватися для навчання аплікації найменших дітей, коли вони ще не вміють складати малюнок з окремих великих елементів. А от наче розфарбувати готову основу, тільки за допомогою паперових шматочків та клею, - з задоволенням спробують.

28.12.2017 10:50:32 Як навчити дитину малювати

Малювання - мало не основне улюблене заняття всіх дітей. Та й батькам подобається, адже дитина і зайнята корисною справою, і шкоди не робить, і постійної уваги батьків не потребує під час малювання. А що перемажеться з голови до ніг фарбою чи фломастерами, то це такі дрібниці!

Хоча впевнено тримати олівця чи пензлика малюк зможе не раніше 2-3-х років, залучити його до малювання можна набагато раніше. Вже в 10 місяців можна посадити дитину на великий лист паперу та дати баночку пальчикової фарби, спочатку один колір. Вмочивши дитячий пальчик у фарбу та показавши, як на білому листі з'являються сліди, легко зацікавити дитину цим захоплюючим процесом.

13.12.2017 11:41:46 Чим зайняти дитину вдома в холодну пору?

Наступила зима, похолодало, випав сніг... І начебто чудово, адже стільки унікальних розваг пропонує ця пора року! Та через низьку температуру не будеш же цілий день гасати на вулиці, як це можна робити влітку. Кілька годин - і все, треба додому, в тепло. А чим же зайнятися вдома дитині?

24.11.2017 13:17:38 Майструємо новорічні прикраси з паперу разом з дітьми

Наближається Новий рік, і традиційно це в першу чергу сімейне свято, яке дуже любить дітвора. А отже, готуватися до цього чарівного свята треба разом з дітьми! І не переживайте, якщо у вас діти ще маленькі та не дуже багато чого вміють. Навіть малюки можуть прийняти посильну участь в підготовці, якщо разом з батьками, бабусею чи іншими дорослими родичами займуться виробленням з кольорового паперу новорічних прикрас на ялинку.

08.11.2017 09:58:31 Як підібрати гарний подарунок для дитини?

На день народження, на Новий рік, на День святого Миколая чи на інше свято хочеться зробити найкращий подарунок для дитини. Для сина чи доньки, племінників, дітей своїх друзів, чи просто знайомих а то й незнайомих хлопчиків та дівчаток. Але завжди постає питання, що саме дарувати? Так, щоб подарунок приніс радість та запам'ятався надовго.

15.05.2017 14:09:56 Рухома іграшка з паперу

Така іграшка може як привабити найменших дітей, так і стати експонатом для виставки дитячої творчості в школі, дитячому садочку чи гуртку.

Основою іграшки є рухомий фрагмент і система важіль-тяга, що ним рухає.

Якщо подивимося на малюнок і "кінематичну схему", то бачимо, що коли вліво-вправо потягнути за смужку-тягу, то козлик буде мотати головою вверх-вниз.

Сторінки 1 2 3