Білий картон для дітей

Купити білий картон знадобиться для творчих занять з дітьми, в першу чергу аплікації.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Як вибрати картон білий?

Картон білий купити можна у широкому асортименті, і для правильного вибору треба розібратися в його характеристиках.

Якість має визначальне значення: вибирайте картон білосніжний, а не сіруватих відтінків. Може бути односторонній або двосторонній, другий знадобиться для об'ємних поробок. Матовий чи глянцевий, крейдований чи некрейдований білий картон купити - залежить від призначення.

Формати бувають різні: випускають листовий білий картон А4, А3, і навіть А5 та А6. Менші формати зручно використовувати як готову основу для листівок та інших невеличких виробів.

Щільність білого картону може бути різною: 200 г/м2, 250 г/м2, 280 г/м2, 300 г/м2. Для основи вибирайте більш товстий, для вирізання краще більш тонкий.

Білий картон - ціна різних варіантів

Ціна білого картону залежить від кількості листів, якості, та виробника, оптом дешевше.

Як купити Білий картон для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.