Букви на магнітах

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Магнітна абетка - це іграшка, яка складається з магнітних елементів у формі літер українського алфавіту. Деякі комплекти містять приголосні та голосні різного кольору для навчання складів та формування перших слів. Така магнітна азбука допомагає зацікавити малюків, які легко в ігровій формі вивчать букви, навчаться поєднувати їх між собою, а потім і читати. Букви на магнітах перетворюють вивчення українського алфавіту у веселу гру. Адже можна складати з букв різноманітні склади та слова, легко переміщаючи їх по магнітній поверхні.

Як правило, українська абетка на магнітах складається з 33 магнітних букв українського алфавіту. Але деякі набори можуть містити повтори найбільш часто використовуваних букв, щоб діти могли складати різні слова. Це набагато зручніше.

Букви на магнітах для дітей завжди виготовляються з безпечних матеріалів, таких як дерево або пластик, і мають яскраві кольори, що привертають увагу малюків. Вони можуть бути різних розмірів та шрифтів, що дозволяє підібрати іграшку під вік та рівень дитини.

Діти можуть гратися з магнітною абеткою вдома, у садочку та школі. Магнітні літери можна легко прикріпляти до магнітної дошки, на холодильник або інші металеві поверхні, створюючи навчальні ігри або робочі площадки.