Роздруківки для дітей

Цікаві розвиваючі завдання та настільні ігри для дітей не обов'язково купувати - ви можете роздрукувати їх онлайн безкоштовно.

Завдання "Знайди і розфарбуй"

Суть таких ігрових завдань зрозуміла з самої назви: дитина має знайти вказані об'єкти на малюнку та розфарбувати їх. Крім вивчення букв, цифр, геометричних фіґур, тварин та інших предметів та понять, завдання "Знайди і розфарбуй" чудово підходять для розвитку уваги та дрібної моторики.

Роздрукувати завдання "Знайди і розфарбуй"

Генератор завдань "Знайди і розфарбуй"

Анаґрами для дітей

Дітям цікаво розгадувати, а яке ж слово зашифровано в цій хаотичній перестановці букв, тобто анаґрамі? Чим більше букв, тим складніша ця головоломка, але й цікавіше. Анаграми українською є корисним заняттям для дітей, адже розширює їх словниковий запас, розвиває мовлення та логічне мислення.

Роздрукувати анаґрами

Генератор анаґрам

Приклади з математики роздрукувати

Діти можуть вивчати математику, розв'язуючи приклади на склад числа, додавання, віднімання, множення, ділення чи порівняння в межах 5, 10, 20 чи 100, відповідно до віку та рівня розвитку. Для створення таких матеріалів потрібно роздрукувати математичні приклади, підібравши потрібний варіант.

Роздрукувати приклади з математики

Приклади на склад числа

Приклади на додавання і віднімання в межах 5

Приклади на додавання і віднімання в межах 10

Приклади на додавання і віднімання в межах 20

Приклади на додавання і віднімання в межах 100

Приклади таблиці множення

Генератор прикладів з математики

Ігри на липучках шаблони

Дидактичні ігри на липучках мають липкі пластини для прикріплення фіґурок до основи або один до одного. Діти можуть знаходити асоціативні зв'язки, складати логічні ланцюжки, формувати картину чи знаходити місце для фіґурки відповідно правилам гри. Ігри на липучках моюуть бути різної теми: від букв українською мовою чи тварин до математичних прикладів чи інших шаблонів. Для створення ігор на липучках ви можете безкоштовно завантажити та роздрукувати електронні шаблони основи та фіґурок, вирізати та наклеїти зі зворотнього боку фіґурок липучки.

Шаблон ігор на липучках - завантажити приклад.

Пазли для дітей роздрукувати

Діти можуть складати розвиваючі пазли, з'єднуючи окремі частини, роздруковані на папері. Можна підібрати пазли залежно від віку та інтересів дитини: тварини або техніку, карту України або англійський алфавіт. Щоб створити такі пазли, потрібно роздрукувати шаблони, вирізати та наклеїти на картонну основу для міцності.

Роздрукувати пазли - завантажити приклад.

Лабіринти для дітей роздрукувати

В дитячому лабіринті потрібно знайти шлях через заплутаний простір з багатьма тупиками та хибними поворотами. Вони можуть бути простими або складними, а також включати розмальовки або інші додаткові завдання для вирішення. Лабіринт для дітей можна роздрукувати на звичайному папері, потім діти можуть використовувати олівці або ручки для відзначення правильного шляху.

Роздрукувати лабіринти для дітей - завантажити приклад.

Аплікації з паперу шаблони

Вирізалки-аплікації та інші вироби з кольорового паперу для дітей дозволяють їм гарно провести час, створюючи малюнок або композицію. Аплікації з паперу можуть бути квіти, тварини, птахи, метелики, машини. Шаблони для вирізання ножицями та аплікацій для дітей можна роздрукувати на кольоровому папері або ж на звичайному папері у якості зразку.

Роздрукувати аплікації для дітей - завантажити приклад.

Розмальовки для дітей роздрукувати

Дитячі розвиваючі розмальовки можна роздрукувати, щоб діти могли розфарбовувати їх на папері. Шаблони розмальовок для дітей можуть бути різні: чорно-білі або з кольоровими контурами, різноманітні малюнки від тварин та машинок до пейзажів та антистрес-розфарбовок. Можна роздрукувати цікаві навчальні розмальовки із завданнями, що додасть інтересу дітям під час занять, в тому числі математичні розмальовки по номерах чи з прикладами. Діти можуть використовувати кольорові олівці, фломастери або фарби для розфарбовування за шаблоном.

Роздрукувати розмальовки - завантажити приклад.

Прописи роздрукувати

Дитячі прописи допомагають вивчати букви, цифри, тренувати навички письма та каліграфію. Прописи для дітей можуть бути підготовкою до школи або більш складними шаблонами для письма друкованих або прописних букв, складів, текстів. Ви можете роздрукувати прописи для дітей на звичайному папері, підібрати потрібний варіант за віком дитини.

Роздрукувати прописи для дітей - завантажити приклад.

Українська абетка роздрукувати

Діти можуть вивчати алфавіт за допомогою роздрукованих шаблонів букв української мови. Можна розрукувати українську абетку з писаними або друкованими літерами, з малюнками-словами, кольорові. Діти навчатимуться розпізнавати літери та їх звуки, а також формувати слова.

Роздрукувати букви українського алфавіту - завантажити приклад.

Склад числа роздрукувати

Таблиця або будиночки склад числа в межах 10 допомагають дітям наочно представити числа першого десятка. Можна роздрукувати шаблони склад числа з відповідними графічними представленнями, це зробить процес вивчення математики цікавішим та зрозумілішим.

Роздрукувати склад числа - завантажити приклад.

Таблиця множення роздрукувати

Дітям буде легше вивчати таблицю множення і ділення, якщо роздрукувати її у варіантах з відповідями або без відповідей. Кожен рядок і стовпчик таблиці містять результат множення двох чисел. Можна роздрукувати таблицю повністю, або лише таблицю множення на 2 чи на 3 для початку. Діти вивчатимуть відношення між числами та легше запам'ятають таблицю множення.

Роздрукувати таблицю множення - завантажити приклад.

Геометричні фіґури роздрукувати

Шаблони плоских та об'ємних геометричних фіґур можна роздрукувати для дітей, щоб навчати їх формам та кольорам. Геометричні фіґури можуть містити зображення та назви, бути різного розміру. Роздрукувати шаблони геометричних фіґур можна на звичайному папері, а потім вирізати на наклеїти їх на картон для міцності.

Роздрукувати геометричні фіґури - завантажити приклад.