Анкети для друзів для дітей

Анкета для друзів - зручна річ, якщо хочеш зберегти пам'ятку про контакти, дні народження, інтереси, захоплення та інші дані про своїх друзів.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Анкети для друзів - чудова пам'ятка про їх контакти та інтереси

Форматований альбом для друзів містить різноманітні цікаві запитання, які хочеться задати своїм друзям та подругам, і біля них зразу ж можна записати їх відповіді. Це дуже зручно, коли хочеш знати все-все про них та ніколи не забувати! Зібрані в одній книжечці, анкета для дівчат або для хлопців дозволяє влучно вибирати подарунок на день народження, пересилати ту чи іншу інформацію з того, що саме їх цікавить, збирати кола інтересів, а також ніколи не забувати про важливі дати чи контакти. Телефони, адреси, e-mail, дата народження, колір очей та волосся, зріст та вага, улюблені колір та страви, пісні та музика, фільми та книги, хоббі та домашні тварини, мрії та захоплення і ще багато-багато іншого, що тільки можна придумати. Все це містить ваш альбом друзів!

Як купити Анкети для друзів для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.