Пальчикові фарби для дітей

На жаль, купити чудові пальчикові фарби Olli на сьогоднішній день в Україні неможливо. Чи то перестали завозити, чи то взагалі їх зняли з виробництва - гіпотези різні. Але їх просто немає.

Інших якісних пальчикових фарб для дітей від 1 року ми не знаємо. Ті, які зараз активно продаються всюди, не відповідають достатньому рівню якості та безпеки, тому ми вирішили їх не продавати в своєму інтернет магазині.

Але не все так страшно. Ви можете зробити пальчикові фарби для своєї дитини самостійно, і це точно гарантуватиме вам спокій!

Простий та доступний рецепт виготовлення пальчикових фарб наведено у нашій статті: Пальчикові фарби та пластилін для малюків своїми руками.

Розважайтеся та навчайтеся!

Пальчикові фарби допомагають розвивати увагу, дрібну моторику рук, взаємодію з оточуючим світом. А це в свою чергу впливає на інтелектуальний розвиток, на розвиток мови та творчих здібностей: взаємозв'язок дрібної моторики та головного мозку вже давно доведено.

До 3-х років давати дитині олівець або пензлик не має сенсу, адже моторика рук ще недостатньо розвинена, щоб малювати лінії та фігури визначеної форми. При цьому, саме малювання у ранному віці позитивно впливає на розвиток дитини, на її самовираження, моторику. Саме для цього варто купити пальчикові фарби для дітей, якими можна користуватися вже з одного року, а то й раніше.

Пальчиковими фарбами для дітей можна малювати не лише на папері, але й на картоні, склі, плитці (наприклад, у ванній), і навіть на тілі. А також легко відмиваються, що є великою перевагою вже для мами.

Вже в 5 місяців можна запропонувати малюку пальчикові фарби та великий лист паперу (чим більше, тим краще, можна взагалі посадити дитину на лист ватману). Спочатку можна дати лише одну баночку пальчикових фарб, один яскравий колір: жовтий, зелений, синій або червоний. Потім поступово додавати інші кольорі. Пізніше можна показати дитині, як можна малювати пальчиками, долонькою чи ребром долоньки, як змішувати фарби. Пізніше можна купити губки, штампи, трафарети, пензлики для дітей, і використовувати разом з пальчиковими фарбами. Спішити тут не варто, дайте можливість дитині самостійно вивчити цю захоплюючу сферу, можна лише підказувати та показувати нові можливості.

Маленька дитина не буде малювати пальчиковими фарбами конкретні предмети чи образи, але познайомиться з можливістю наносити фарби на поверхню, почне вивчати різномаїття кольорів та відтінків, зможе передавати свої відчуття в кольорах.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Як купити Пальчикові фарби для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.