Папір для квілінгу для дітей

Папір для квілінгу - тоненькі кольорові смужки паперу для різноманітних цілей дитячої творчості.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Як вибрати папір для квілінгу?

Для квілінгу потрібен спеціальний папір - рівні тонкі смужки, кольорові з обох сторін. Один набір паперу для квілінгу містить смужки різного кольору та однакової товщини, і асортимент їх видів досить широкий. Неважко й розгубитися. Для задоволення від занять треба підібрати правильні матеріали для квілінгу, тож спочатку треба розібратися в характеристиках.

Смужки для квілінгу купити можна шириною 3, 5, 7, 10, 12 та 15 мм. Найбільш підходящим для початківців є набір смужок для квілінгу 5 мм. Довжина, як правило, 50 або 100 см. Такі стрічки для квілінгу достатньо зручні, щоб створювати як прості об'ємні фігурки, так і більш складні композиції.

Кількість кольорів може бути різною, найчастіше це 7, 10 або 12. Як правило, по 5 чи 10 смужок одного відтінку. Папір для квілінгу купити можна яскравих, пастельних або неонових кольорів. В одному наборі можуть бути або основні кольори включно з чорним та білим, або різні відтінки одного чи декількох близьких.

Багато де можна купити набір паперу для квілінгу, але в нашому інтернет магазині широкий вибір та низькі ціни.

Папір для квілінгу - ціна різних варіантів

Ціна на набір для квілінгу залежить від довжини смужок, їх товщини, кількості смужок і кольорів, та виробника. Оптом набори для квілінгу купити дешевше.

Як купити Папір для квілінгу для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.