Папки для праці для дітей

Папка для праці – це спеціальний футляр для перенесення та зберігання всього, що потрібно на заняттях з трудового навчання.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Як вибрати папки для трудового навчання?

Для занять з трудового навчання дітям знадобиться папка для праці, купити її можна у широкому асортименті, тож треба розібратися в характеристиках для правильного вибору.

Перш за все потрібна папка для праці першокласнику, в інших початкових класах школи та підготовчій групі дитячого садочку. Вона захищає речі від механічної дії, оберігає від пилу та намокання. Спеціальні відділення та тримачі закріплюють різні дрібнички та не дають їм випасти. Тож головна вимога - це розмір та вмістимість папки. Купити папку для праці краще за все формату А4 з широким дном, хоча бувають й інші формати. Більш зручними є розкладні, з 2 відділеннями.

Папка для дітей для праці та малювання може бути на гумках, липучках або на змійці-блискавці. Виготовляються вони з міцного, щільного ламінованого картону, можуть бути також пластиковими або з текстилю. Зручною є також папка для праці з ручками, тоді її можна носити окремо без додаткової сумки.

Папки для дівчаток чи хлопчиків відрізняються лише зовнішнім виглядом, малюнками, тож тут варто вибирати, враховуючи інтереси дитини. Комусь більше сподобається з машинками, комусь з котиками, а комусь з героями мультфільмів чи казок.

Як правило, папки продаються самі по собі, але буває і папка для праці з наповненням. Перевагою першого варіанту є те, що можна буде наповнити самостійно вибраними предметами, зате папка для трудового навчання з наповненням дозволяє про це не турбуватися.

Папка для ручної праці - ціна різних варіантів

Ціна папки для дітей залежить від матеріалу, розміру, наповнення, а також виробника.

Як купити Папки для праці для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.