Зошити словники для дітей

На уроках англійської або іншої іноземної мови потрібен зошит словник для запису іноземних слів.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Зошит словник з іноземної мови - гарна допомога при вивченні слів

Зошит словник потрібен на уроках з англійської або іншої іноземної мови. В ньому можна записувати слова іноземної мови: назва, транскрипція, переклад.

Листи в таких зошитах розліновані по формату, тож не потрібно витрачати зайвий час на викреслювання розділових лінійок та підписування колонок.

В основному потрібен зошит словник для англійської мови, так як це найбільш поширений варіант вивчення іноземної мови в школах. Але як додатковий предмет або в спеціалізованих школах також може знадобитися зошит словник для іншої мови, тому їх часто випускають без прив'язки до конкретної мови.

Зошит словник з англійської мови (чи іншої іноземної мови) може бути з м'якою або твердою обкладинкою, але хоча перший варіант дешевше, краще купити з твердою обкладинкою. У такому випадку словник служитиме довше, і не один рік.

Як купити Зошити словники для дітей?

Вкажіть потрібну кількість вибраного товару та натисніть кнопку "Купити", щоб покласти його в онлайн-кошик. Ви можете продовжити вибирати інші товари або перейти до оформлення замовлення. Далі у формі вкажіть свій телефон, ім'я, адресу та спосіб доставки, та натисніть кнопку "Оформити замовлення". Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше з 8:00 до 21:00.