Доставка і оплата

Мінімальне замовлення: 150 грн.

Доставка по Україні кур'єрськими службами "Укрпошта", "Нова Пошта".

Вартість та терміни доставки

Ви сплачуєте вартість доставки за тарифами відповідної кур'єрської служби. За замовченням ми пакуємо самостійно, за бажанням клієнта можливо пакування у фірмову коробку відповідної служби (в такому випадку коробку оплачує клієнт).

Вартість доставки сплачується при отриманні посилки.

Посилка завжди оцінюється на повну суму замовлення.

  • Укрпошта: дивіться калькулятор вартості доставки, варіант Стандарт. Залежить від маси посилки, мінімальна вартість 35 грн. Термін доставки в середньому 2-5 днів.
  • Нова Пошта: вартість згідно їх тарифів (дивіться калькулятор вартості доставки), залежить від об'єму та маси посилки, мінімальна вартість 50 грн. Термін доставки в середньому 1-3 дні.

Оплата замовлень

Варіанти оплати

  • 100% передплата
  • Оплата при отриманні замовлення. Додатково оплачується вартість послуг транспортної компанії за послугу поштового переказу: Укрпошта 2% від суми (якщо до 2000 грн включно) або 1% + 8 грн (якщо від 2000 грн), мінімально 10 грн; Нова Пошта: 20 грн + 2% від суми.

Способи оплати передплати

  • Пряме зарахування на картку Приватбанку через Приват24 або термінал. Додаткових комісій на картці немає, при оплаті через термінал комісія від 2 грн. Після підтвердження замовлення ви отримаєте СМС з номером рахунку та сумою до сплати. Якщо ви оплачуєте через термінал або прізвище платника не співпадає з прізвищем отримувача, будь ласка, передзвоніть за номером +38(096)344-00-08 та назвіть час, суму оплати та прізвище отримувача або номер оплаченого замовлення.
  • Переказ з картки будь-якого банку на картку Приватбанку через онлайн-сервіс Приватбанку для миттєвих переказів.
  • Пряме зарахування на картку Монобанку.

Якщо оплату буде здійснено до 18:00, то відправляємо посилку наступного дня, в іншому випадку - через день. Якщо такий день припадає на вихідний день відповідної кур'єрської служби, тоді відправляємо у їх найближчий робочий день.

Строк резервування товарів та оплати замовлення - 3 робочих дні з дня замовлення, якщо оплата не поступає протягом цього строку, замовлення за замовченням відміняється (вам буде відправлено попередження). Для продовження строку резервування товарів передзвоніть за телефоном +38(096)344-00-08.

Після відправлення замовлення ви отримаєте СМС з номером декларації, за яким ви можете прослідковувати переміщення вашої посилки на сайті відповідної служби. Там же дивіться інформацію про адреси відділень, режими їх роботи тощо. При отриманні вашого замовлення потрібно мати при собі паспорт.

Ми контролюємо посилки до моменту отримання клієнтом свого замовлення.