Як зробити своїми руками? Майстерня для юних творців

02.01.2018 14:17:50 Мозаїчні аплікації - легко та цікаво навіть для найменших

Інколи так буває, що звичайні аплікації вже набридли, або ж просто не вистачає нових ідей. Тоді в пригоді стане такий метод, як мозаїка: коли на основу малюнку наклеюються маленькі кольорові шматочки паперу. Вони можуть бути круглими, якоїсь іншої геометричної форми або взагалі хаотично нарізані чи навіть надірвані. Але цікаво те, як з маленьких елементів мозаїки утворюється цілісний малюнок. Цей метод може також використовуватися для навчання аплікації найменших дітей, коли вони ще не вміють складати малюнок з окремих великих елементів. А от наче розфарбувати готову основу, тільки за допомогою паперових шматочків та клею, - з задоволенням спробують.

24.11.2017 13:17:38 Майструємо новорічні прикраси з паперу разом з дітьми

Наближається Новий рік, і традиційно це в першу чергу сімейне свято, яке дуже любить дітвора. А отже, готуватися до цього чарівного свята треба разом з дітьми! І не переживайте, якщо у вас діти ще маленькі та не дуже багато чого вміють. Навіть малюки можуть прийняти посильну участь в підготовці, якщо разом з батьками, бабусею чи іншими дорослими родичами займуться виробленням з кольорового паперу новорічних прикрас на ялинку.

15.05.2017 14:09:56 Рухома іграшка з паперу

Така іграшка може як привабити найменших дітей, так і стати експонатом для виставки дитячої творчості в школі, дитячому садочку чи гуртку.

Основою іграшки є рухомий фрагмент і система важіль-тяга, що ним рухає.

Якщо подивимося на малюнок і "кінематичну схему", то бачимо, що коли вліво-вправо потягнути за смужку-тягу, то козлик буде мотати головою вверх-вниз.

06.11.2016 18:51:52 Кишеньки, підставочки, шкатулочки з паперу

Думаєте, папір годиться тільки для аплікацій, листівок чи красивих дитячих поробок, якими можна тільки милуватися?

Це не так! І ми зараз це доведемо. Навіть прості поробки з кольорового паперу, які доступні й маленьким дітям, можуть бути дуже корисними. І хоча їх варіантів існує дуже багато, для демонстрації ми зупинимося лише на одному виді. А саме, поробки, які надалі будуть використовуватися для зберігання невеличких дитячих речей: кишеньки, коробочки, шкатулочки, підставки та інше.

29.08.2016 13:03:16 Об'ємні аплікації: квіти цілий рік

Об'ємні аплікації виглядають нарядно та незвично. Простіше всього зробити об'ємні квіти з двостороннього паперу та оформити ними саморобну листівку або подарункову упаковку. Від дитини потрібні вмілі пальчики, трохи терпіння та фантазії, а в результаті вийде чудовий виріб!

Давайте подивимося, як виготовляються деякі квіти з паперу.

02.08.2016 10:15:23 Аплікації-квіти для мами

Паперові квіти доступні навіть малюкам. Достатньо вирізати овальні пелюстки та круглу серединку, наклеїти все це на папір - симпатична аплікація готова. Спочатку діти роблять аплікації із деталей, які підготують батьки. Коли ж дитина стає старшою та навчиться впевнено користуватися ножицями, її можна познайомити з більш складними прийомами вирізання деталей.

18.12.2015 12:28:52 Прості аплікації новорічних ялиночок - доступно навіть найменшим!

Новорічна ялинка - неодмінний атрибут свята, і листівки з її зображенням будуть особливо доречні. Кріме того, такі листівки можуть бути дуже простими у виготовленні, що дозволить залучити до підготовки Нового року навіть найменших членів родини.