майстерність починається з дитинства
тел.:Київстар +380 96 344 00 08
тел.:MTC +380 50 266 00 54
Ваш кошик:

0 товарів

на суму 0 грн.

Оформити замовлення
Знижки від суми замовлення:
від 400 грн - знижка 3%
від 1000 грн - знижка 5%
А щоб купити ще дешевше, слідкуйте за акціями!

Як зробити своїми руками? Майстерня для юних творців

Інколи так буває, що звичайні аплікації вже набридли, або ж просто не вистачає нових ідей. Тоді в пригоді стане такий метод, як мозаїка: коли на основу малюнку наклеюються маленькі кольорові шматочки паперу. Вони можуть бути круглими, якоїсь іншої геометричної форми або взагалі хаотично нарізані чи навіть надірвані. Але цікаво те, як з маленьких елементів мозаїки утворюється цілісний малюнок. Цей метод може також використовуватися для навчання аплікації найменших дітей, коли вони ще не вміють складати малюнок з окремих великих елементів. А от наче розфарбувати готову основу, тільки за допомогою паперових шматочків та клею, - з задоволенням спробують.

Наближається Новий рік, і традиційно це в першу чергу сімейне свято, яке дуже любить дітвора. А отже, готуватися до цього чарівного свята треба разом з дітьми! І не переживайте, якщо у вас діти ще маленькі та не дуже багато чого вміють. Навіть малюки можуть прийняти посильну участь в підготовці, якщо разом з батьками, бабусею чи іншими дорослими родичами займуться виробленням з кольорового паперу новорічних прикрас на ялинку.

Така іграшка може як привабити найменших дітей, так і стати експонатом для виставки дитячої творчості в школі, дитячому садочку чи гуртку.

Основою іграшки є рухомий фрагмент і система важіль-тяга, що ним рухає.

Якщо подивимося на малюнок і "кінематичну схему", то бачимо, що коли вліво-вправо потягнути за смужку-тягу, то козлик буде мотати головою вверх-вниз.

Думаєте, папір годиться тільки для аплікацій, листівок чи красивих дитячих поробок, якими можна тільки милуватися?

Це не так! І ми зараз це доведемо. Навіть прості поробки з кольорового паперу, які доступні й маленьким дітям, можуть бути дуже корисними. І хоча їх варіантів існує дуже багато, для демонстрації ми зупинимося лише на одному виді. А саме, поробки, які надалі будуть використовуватися для зберігання невеличких дитячих речей: кишеньки, коробочки, шкатулочки, підставки та інше.

Об'ємні аплікації виглядають нарядно та незвично. Простіше всього зробити об'ємні квіти з двостороннього паперу та оформити ними саморобну листівку або подарункову упаковку. Від дитини потрібні вмілі пальчики, трохи терпіння та фантазії, а в результаті вийде чудовий виріб!

Давайте подивимося, як виготовляються деякі квіти з паперу.

Паперові квіти доступні навіть малюкам. Достатньо вирізати овальні пелюстки та круглу серединку, наклеїти все це на папір - симпатична аплікація готова. Спочатку діти роблять аплікації із деталей, які підготують батьки. Коли ж дитина стає старшою та навчиться впевнено користуватися ножицями, її можна познайомити з більш складними прийомами вирізання деталей.

Новорічна ялинка - неодмінний атрибут свята, і листівки з її зображенням будуть особливо доречні. Кріме того, такі листівки можуть бути дуже простими у виготовленні, що дозволить залучити до підготовки Нового року навіть найменших членів родини.

© Знумі, 2014-2018
Створення інтернет магазину © imasiter.com