Сенсорика відчуттів

Рівень неживих об'єктів: простір, місце в просторі; відчуття, що виникають при зіткненні з навколишньою реальністю: тепло-холодно, сухо-сиро, м'яко-жорстко, смачно-несмачно і так далі

Рівень людини: комфорт, самопочуття і здоров'я;: охайність, бадьорість-втома, голод, спрага, біль, фізичне задоволення, сексуальність

Рівень соціуму: гармонійність суспільства, естетика, ергономіка

Для життя: фізичне здоров'я, комфорт і гармонія простору навколо себе і себе в просторі

Ключові слова: стан, самопочуття, здоров'я, секс, живлення, якість їжі, життєздатність і виживання, комфорт, затишок, задоволення, чистота, естетичність, гармонійність, оформлення, дизайн, відповідність, гармонія просторових форм, зручність, насолода, естетика.

Здібності і уміння:

  • Орієнтація на інформацію про навколишній світ, отриману через добре розвинені органи чуття. Прагнення до тактильного контакту.
  • Оцінка властивостей навколишніх предметів через відчуття, які від них виникають. Здатність розрізняти якості відчуттів. Естетичне відчуття (смак).
  • Прагнення до комфорту, затишку і уміння його створювати, прагнення до задоволення будь-яких фізичних потреб, сибаритство. Розуміння фізичного стану інших людей.
  • Пошук приємних відчуттів, комфортних умов життя, прагнення до здорового способу життя, зміцнення здоров'я, підвищення життєвого тонусу.
  • Прагнення до нових фізичних відчуттів (новій незвичайній пряній їжі, до нових місць відпочинку та ін.). Уміння радіти життю кожну секунду, прагнення уникати неприємних відчуттів.