Сенсорно-логічний інтроверт (Габен)

Джерело - Любов Анатоліївна Бескова, Олена Андріївна Удалова "Я та всі інші"

Чоловічий портрет. Самий урівноважений чоловік

ГАБЕН неквапливий, грунтовний і дуже спокійний. Він справляє враження мужньо-стриманої людини з великим відчуттям власної гідності, навіть якщо невисокий на зріст. Володіє чудовим естетичним смаком, обираючи при цьому зручний непомітний одяг: однотонні темно-сірі і темно-сині светри, сорочки спокійних тонів.

ГАБЕН найчастіше буває щільний, рухи у нього повільні, злегка ледачі. Любить напівсидіти-напівлежати. Як тільки з'являється можливість сісти, одразу ж приймає оптимальну для відпочинку позу, в якій тіло може розслабитися і відпочити.

У спокійному стані занурений в себе, серйозний, мало що помічає навколо, особливо коли працює. Але, як не дивно, все бачить. Якщо підійти, повільно піднімає очі, в яких помітна байдужість навпіл з тугою. Так і здається, що він не живе, а мучиться.

З незнайомою людиною йому важко знайти відповідну тему. Але якщо ініціювати розмову, ГАБЕН буде грунтовно і доброзичливо відповідати на питання. Розмовляє зазвичай тихо, прагнучи не приваблювати до себе зайвої уваги.

Габенськая посмішка, як правило, лунає не всім, а тільки близьким, добре знайомим людям. Вона робить незвичайно милим суворе мале емоційне обличчя ГАБЕНА.

У дитинстві хлопчик цього типу зазвичай відрізняється хорошою фізичною підготовкою. Він спритний і рухливий. Йому легко на уроках фізкультури. Тренування приносять йому задоволення, оскільки добре володіє своїм тілом. До його захоплень також належить моделювання і взагалі все, що можна робити руками, оскільки руки у нього дуже умілі.

Вчиться маленький ГАБЕН в цілому добре, хоча здається, що з небажанням або з-під палиці. Таке враження, що він робить уроки на силу, борючись (часом навіть успішно) зі своєю нескінченною лінню. Але інколи в цій сутичці він програє, і тоді, особливо в старших класах, навчання летить до біса.

В принципі, ГАБЕН усидливий, тямущий і в змозі добитися гарних результатів, особливо з фізики та інших природничих і точних предметів. Але лаври відмінника (читай «ботаніка») рідко приваблюють його.

З віком ГАБЕНу все менше подобаються систематичні заняття спортом, хоча час від часу може погратися зі штангою чи гантелями.

Чоловіки цього типу спостережливі, володіють іронічним розумом і ненав'язливим тонким відчуттям гумору, хоча не кожному готові його демонструвати. ГАБЕН взагалі не демонстративний і віддає перевагу достатньо відокремленому, спокійному життю далеко від людей, а також шуму, гамору, метушні і всіляких потрясінь.

Чоловік ГАБЕН найчастіше стоїть немов поза культурою. Він незвичайно критичний до всього, має свою точку зору, його важко захопити рекламою або попсовою дешевиною в будь-яких її проявах. Дискотеки і нетямущі галасливі компанії з великою кількістю незнайомих людей, де ніхто нікого не чує, не приваблюють хлопців цього типу.

Інша справа знайома компанія, де його цінують і люблять, або невелика корпоративна вечірка. Тут ГАБЕН навіть може узяти на себе ініціативу по розважанню решти народу чи, принаймні, щодуху прагнутиме підтримувати загальну святкову атмосферу.

Захопити недовірливого ГАБЕНА під час першої ж зустрічі здатна не кожна дівчина. По-перше, він не вірить, що може комусь подобатися. А по-друге, рідко кому вдається зацікавити його за короткий термін - адже ГАБЕН, як правило, нікуди не поспішає. До того ж за його мужньою зовнішністю ховаються неймовірна сором'язливість і нерішучість. У стосунках він розбирається погано, а тому не розуміє, коли вже можна проявляти ініціативу, а коли ні. А щоб було простіше і не так страшно, віддає перевагу тому, щоб взагалі не проявляти її. Замість цього йому подобається напускати на себе загадковість і притягувати до себе цікавість своєю відсутністю.

Стосунки з ГАБЕНОМ зазвичай «трапляються» - він і сам погано розуміє, звідки вони взялися і коли почалися. Здатний закохуватися на відстані, очима, довгий час спостерігаючи за тією, яка випадково оволоділа його серцем. При цьому, будучи за вдачею споглядальником, він зазвичай місяцями і навіть роками може взагалі нічого не робити.

З життя: «Я вчився в медичному інституті, і мені подобалася одна дівчина. І я все ходив і дивився на неї, а вона мені весь час подобалася, всі 6 років. І ще 2 роки ординатури. Потім ми закінчили навчня, і через деякий час я подзвонив їй і запропонував одружитися зі мною. І вона погодилась. Так я одружувався».

ГАБЕН скритний (тому що його дуже легко поранити), не любить демонструвати свої почуття, ретельно ховає їх від сторонніх. Річ у тому, що він не так упевнений в собі, як це може здаватися. Навчиться хвалити і підтримувати свого обранця, тоді йому буде легше впоратись з життям, і він відчуватиме себе в житті трохи краще.

Стосунки для ГАБЕНА в одиницю часу важливі лише одні, тому що справжніх «стосунків» у нього не може бути багато. Якщо він раптом виявляє, що всі його думки зайняті новою обраницею, він досить легко закриває «прочитану сторінку» і без зайвих докорів сумління починає життя з чистого листа. Спогади про минуле, як правило, його не зачіпають, оскільки він живе сьогоднішнім днем.

Якщо ГАБЕН одружувався, то в сім'ї він може затриматися надовго, інколи назавжди. Для цього йому повинно бути там достатньо комфортно або... лінь щось змінювати. До того ж він боїться: а раптом нове життя виявиться гіршим. Заздалегідь він це не бачить. У сімейному житті найважче для нього - це з'ясування стосунків, скандали і сльози. Не треба забувати, що завжди м'який і доброзичливий ГАБЕН буває іноді ще й суворий. Якщо йому щось не сподобається, він одразу ж без всіляких церемоній повідомить вас про це з прихованою, але виразною загрозою в голосі. Ви зрозумієте, йому не доведеться повторювати двічі. У такі хвилини з ним краще не сперечатися, оскільки його гнів зазвичай недовгий. І хоча він ревнивий і образливий, одночасно з цим і жалісливий.

Серед ГАБЕНІВ трапляються й однолюби (якщо чоловікові цього типу пощастить зустріти ту єдину, яку він зможе покохати на все життя). Якщо стосунки з ГАБЕНОМ побудовані на довірі, вони виходять досить міцними. Це допомагає йому бувати періодично у хорошому настрої, близько дружити зі своєю дружиною (або подругою) і проявляти про неї турботу. В цьому випадку ГАБЕН буває виключно довірливий і відкритий, випробовує душевний комфорт і часом буває щасливий. Щоб це тривало, він буває готовий піти на все, що завгодно.

Діти в родині ГАБЕНА зазвичай користуються заступництвом батька. Він не дріб'язковий і поблажливий до них. Часто прив'язується до них і товаришує з ними, прагнучи навчити чомусь корисному.

Удома господарський, багато працює руками. Його снобізм виявляється в тому, що він віддає перевагу дорогим гарним речам. Полюбляє всілякі механізми, які роблять його життя зручним і комфортним.

Будучи практиком, ГАБЕН як на роботі, так і вдома, робить лише те, що дійсно потрібно і що принесе конкретну користь. Він не схильний розбазарювати свій ресурс і завжди може експертно оцінити співвідношення між ціною і якістю товару. Він також знає, скільки праці і часу доведеться витратити на те, щоб заробити необхідну суму на його придбання.

В результаті таких підрахунків зазвичай виявляється, що не варто і починати. Одним словом, ГАБЕН живе за принципом енергозбереження, тобто намагається не стільки більше заробити, скільки до мінімуму скоротити свої потреби, щоб працювати якомога менше. А взагалі, він вважає за краще, щоб всіляка справа робилася сама, оскільки не любить перенапружуватися, і ніколи не нехтує можливістю якомога довше з комфортом відпочивати на улюбленому дивані.

У будь-якому починанні ГАБЕНУ не вистачає емоційного настрою, тобто ентузіазму, йому потрібний хтось, хто допоможе подолати скепсис і зважитися на нову справу. Часто ГАБЕНА буває неважко підбити на якусь легку авантюру - він дійсно полюбляє освіжитися незвичайними враженнями. Вони прикрашають його життя і примушують виблискувати його новими фарбами, допомагаючи на якийсь час уникнути постійної габенськой нудьги. Інколи чоловіки цього типу готові швидко зібратися і відправитися в дорогу. Деяким подобається ходити в походи, мириться деякий час з побутовими незручностями і відсутністю комфорту заради нових вражень, необхідних їм як повітря.

З цієї ж причини (ГАБЕН знає по собі, як приємно в житті щось нове) він полюбляє робити сюрпризи. Може подарувати щось, про що близька людина давно мріяла, або несподівано зробити їй щось приємне. Сам він при цьому отримує не менше задоволення, ніж той, кого він вирішив порадувати. Любить інколи несподівано приїхати туди, де, як йому відомо, знаходитиметься у цей момент улюблена жінка. І сяяти від щастя, що зараз зробить їй приємно тим, що з'явиться.

Хоча ГАБЕН і ледачий, він ніколи не залишиться без грошей. До того ж справа, яку він собі обирає, зазвичай буває дуже серйозною, вимагаюче від нього як високих професійних якостей, так і уміння ухвалювати самостійні рішення. І те, і інше у нього зазвичай є. З ГАБЕНІВ виходять гарні лікарі, мануальні терапевти, економісти, архітектори, комп'ютерники, фізики, філософи, режисери.

Проте окрім ділових якостей, ГАБЕНУ на роботі виключно важливі стосунки, і за ними він ретельно стежить. Йому життєво необхідно, щоб його любили, цінували, хвалили. Унаслідок його постійних (але майже непомітних) зусиль в цьому напрямі ГАБЕН в колективі зазвичай займає місце загального улюбленця.

Жіночий портрет. Найзворушливіша жінка

Як правило, по-сенсорному повненька, інколи навіть повна, дівчина цього типу відрізняється великою визначеністю. Подивившись на неї, можна сказати, що вже вона напевно знає собі ціну (хоча у неї інша думка з цього приводу).

Обличчя у неї частіше округле. У спокійному стані для деяких представниць характерний вимерлий погляд, направлений неначе всередину себе, і опущені куточки губ. У погляді також виразно помітний поблажливий скепсис і постійна готовність до іронії.

Зазвичай ГАБЕНКА спокійна, неметушлива, солідна, ваговита. Навіть якщо фігура у неї не дуже струнка, все одно не можна не відмітити гарну пластику її рухів, в якій помітна ледача грація. Тримається вона як королева - це її природний стан. Їй найбільшою мірою властиво відчуття власної гідності. Вона займає необхідний їй простір і вимагає до себе відповідного ставлення.

Доброзичливість і стриманість - її візитна картка при першому знайомстві. Вона немов непоспішаючи придивляється до співрозмовника, спостерігає за тим, як він поводиться і чи можна йому довіряти. При цьому на її незворушному обличчі ви не побачите ніяких зайвих авансів - лише найнеобхіднішу ввічливість.

Одягається ГАБЕНКА зі смаком, охайно і гарно, незалежно від того, які гроші вона має в своєму розпорядженні. Одяг добротний, практичний і зручний. Улюблені тони темні, спокійні. Ніяких кричущих забарвлень чи немислимих поєднань яскравих кольорів. Одним словом, одяг виглядає на ній виключно гармонійно, складаючи вдалий ансамбль з фігурою, кольором волосся і очей, а також завжди ідеально підходить до випадку і відповідає погоді.

Не дивлячись на те, що ГАБЕНКА інтроверт і не дуже цікавиться людьми, вона дуже полюбляє поспілкуватися і посміятися з близькими людьми або зі своїми хорошими знайомими. Досить часто сама задає жартівливий, іронічний тон, успішно розважаючи свого співрозмовника (або співробітників в кімнаті). Розмови з подругами (при особистій зустрічі чи по телефону) можуть тривати годинами. Їй також подобається час від часу збирати у себе своїх друзів. Вона отримує задоволення від цих вечорів, де є центром уваги, майже не докладаючи до цього ніяких зусиль (сподіваюся, ви не подумали, що ГАБЕНКА може прийняти на себе функції масовика-витівника? І правильно зробили.)

Будучи маленькою дівчинкою, ГАБЕНКА досить успішно навчається в школі, віддаючи перевагу фізиці і рідше математиці з літературою. Вона достатньо старанна в молодших класах, хоча поступово, у міру дорослішання, необхідність регулярно робити уроки починає стомлювати її. Вчиться вона, як правило, без ентузіазму, хоча і може проявляти сумлінність. Заняття фізкультурою не дуже подобається, спорт рідко приваблює її. У пубертатному періоді часто стає незговірливою і впертою, може чинити по-своєму, якщо її примушують робити те, що їй не подобається. До того ж таку її поведінку передбачити досить важко. Коли це трапиться, ви просто дізнаєтеся заднім числом, що вона так вчинила.

З життя: «Маленька ГАБЕНКА відпочивала з батьками на півдні. Одного разу вона знепритомніла на сонці, і її довелося госпіталізувати. Зробивши томографію, лікарі серйозно занепокоїлися і сказали мамі, що необхідно залишити дитину в лікарні як мінімум на тиждень, провести ретельніше обстеження і призначити відповідне лікування. Мама погодилася, але сказала: «Тільки знаєте, вона не хоче тут залишатися, і вона все одно піде». Наступного дня, коли черговий лікар, прийшов робити вранці обхід, дівчинки на місці вже не було».

Так само вона може вчинити пізніше і з інститутом. Якщо з якоїсь причини їй здалося, що навчання нічого їй не дає, перешкодити її рішенню кинути інститут буде надзвичайне складно, а інколи й неможливо. Втім, тут багато що залежить від того, наскільки батькам вдалося дисциплінувати її в дитинстві.

Складність у спілкуванні з ГАБЕНКОЮ (як для батьків, так і для інших людей) полягає в тому, що вона завжди переконана в правильності своїх вчинків і нікого не слухає. У неї на все є своя думка, і ні чиїх порад вона не сприймає. Одним словом, вплинути на неї практично неможливо, так само як і змусити її робити те, що не входило до її планів.

З цієї ж самої причини їй досить важко сподобатися. Якщо ви почнете знайомитися з цією дівчиною, зверніть увагу на те, як легко вона підхоплює ваші жарти, як швидко відгукується на них гострими, іронічними зауваженнями. Вам ніколи не вдасться збити її з пантелику, тому що вона розумна, метка та дотепна.

Щоб знайомство пройшло успішно, потрібно знати деякі її особливості. Почнемо з її гордовитого вигляду і скептичного ставлення до всіх і вся - адже в перший момент декого це може й відлякати. Проте хай зовнішня неприступність ГАБЕНКИ не вводить вас в оману. Насправді цій дівчині в якійсь мірі властивий дух авантюризму. Її швидко захоплює думка про нові можливості і маленькі пригоди, в які можна поринути з головою разом з хорошим супутником. Правда, якщо поруч немає друга (або подруги), сама вона не почне проявляти ініціативи. Їй обов'язково потрібний хтось, хто розворушить її та радісно стрибатиме поруч, підігріваючи її ентузіазм.

Окрім любові до пригод і прагнення до нових вражень, вона щиро вірить в те, що в житті може статися все що завгодно. Звичайно, вона всіляко заперечуватиме це, демонструючи непробивний скепсис стосовно всього на світі, але в глибині душі вона вірить в чудеса. Отже якщо хочете їй сподобатися, сміливо відкривайте перед нею нові можливості і перспективи, дивуйте несподіваними (але приємними) поворотами в стосунках.

Що їй не подобається, так це безглузді розиграші, оскільки не вважає їх смішними. Отже стримуйте в собі спокусу сказати їй, що у неї вся спина біла. Повірте, це не викличе ніякої реакції, окрім подиву чи сумніву у ваших розумових здібностях.

Більш за все на світі ця дівчина цінує комфорт. Отже не варто на першому ж побаченні звати її абикуди на Біле море, де, як вам здається, було б дуже романтично жити разом в наметах і годувати комарів. Візьміть до уваги також те, що вона виключно вимоглива до їжі, так що навряд чи її привабить ідея харчуватися кашею і тушкованим м'ясом всю свою відпустку.

Якщо ви запросите її до ресторану, простежте за тим, як ретельно вона вивчає меню, з якою підозрою ставиться до нових, невідомих їй страв. Для ГАБЕНОК характерна також манера спочатку понюхати те, що принесли, і тільки потім їсти. Та й лише в тому випадку, якщо їй сподобається. Відзначимо ще те, що ця дівчина ніколи не накидається на їжу, якою б голодною не була. Вона спокійно сидітиме над тарілкою і підтримуватиме довгу, розумну, неквапливу бесіду, і лише потім, як би ненавмисно, почне повільно їсти, не привертаючи нічиєї уваги до цього процесу.

Але це - лише зовнішні прояви вашої подруги. Зі світом її душі все значно складніше. Корисно знати, що закрита і неемоційна з вигляду ГАБЕНКА здатна роками переживати кохання, відчуваючи стійкі платонічні почуття до свого обранця. Для неї характерно також й те, що робити вона ніколи і нічого не стане, і якщо не випаде можливість, її коханий взагалі може ніколи так і не дізнатися про її кохання!

Єдине, що вона робить, коли хоче сподобатися, - починає одягатися особливо ретельно, з великим смаком прикрашаючи себе. Вона приділяє так багато уваги одягу і макіяжу, так стежить за собою, що доводить свою зовнішність до немислимої досконалості. І чекає. Якщо впродовж багатьох місяців чи років нічого не трапилося, вона каже собі: «Виходить, не судилося».

Якщо у вашому випадку все сталося інакше і вам вдалося познайомитися з цією дівчиною і зацікавити її, то не варто вважати, що на цьому ваші пригоди закінчилися.

Ви повинні прийняти до уваги те, що емоції, відчуття і переживання ледве прокладають собі стежку в глибині її душі. І шляхи їх цілком несповідимі. Ця дівчина може довго ігнорувати тяжіння, що існує між вами, не відгукуватися на вашу симпатію, вдаючи, що між вами нічого не немає (інколи вона і справді нічого про це не знає). Але якщо вам, врешті-решт, вдалося збудити в ній кохання, все може завершитися неабиякою пристрастю.

Втім, це не перешкодить їй часто тримати свого обранця на значній відстані і виснажувати його випробуваннями. Так вона регулює дистанцію і, тим самим, свідомо або мимоволі вимагає посилення загострення пристрастей. В процесі залицяння готуйтеся здійснювати постійні подвиги побутового масштабу - носити їй сумки, лагодити речі, ремонтувати телевізори і магнітофони, рухати меблі, вішати картини та інше. За це ви отримуватимете досить малу подяку, дуже схожу на царську милість. Адже вона не вважає, що ви робите щось незвичайне! (Як вам могла спасти така думка в голову?!)

Коли хвилювання періоду залицянь закінчуються і ГАБЕНКА стає дружиною, то тут вона проявляє себе з самого кращого боку. Вона насправді надійна, відповідальна і господарська, до того ж, для неї характерний свій стиль у веденні господарства.

Яким би не був прибуток вашої родини, ГАБЕНКА завжди знайде можливість жити добре навіть на дуже скромні засоби. При цьому і вона сама, і її домашні виглядатимуть чисто й охайно. Одяг може купуватися в секонд-хенді, але завжди буде в порядку - ніяких заношених речей, ніяких розтягнутих майок, ніяких брюк з міхурами на колінах. Її надзвичайно розвинене естетичне відчуття і прагнення до краси і охайності цього їй ніколи не дозволять.

Стосовно їжі, для неї характерний мінімалізм, який виявляється в тому, що вона все робить економно, швидко і смачно. Їй лінь довго стояти у плити, зате вона завжди знає, як скоротити цей час і зберегти власні зусилля. Якщо ГАБЕНКА працює, то у неї, як правило, буде розроблений набір чергових страв на кожен день, які нескладно приготувати за короткий термін. На свята можете чекати на різноманітну їжу, оскільки готувати вона вміє дуже смачно.

До дітей жінка цього типу відноситься як до друзів, хоча часом і досить суворо. Вони рідко бувають розпещені, тому що до них пред'являються визначені, до того ж досить жорсткі, вимоги. Можна сказати, що це вимоглива, сувора мама, яка в спокійному стані не проти проявити гуманізм.

З ГАБЕНОК виходять дуже хороші працівники. Вони відповідальні, надійні, усидливі, вміють будь-яку справу доводити до кінця. Досить часто жінки цього типу стають інженерами, економістами, лікарями, режисерами, керівниками фірм. Їх можна зустріти і там, де потрібно працювати руками, - в перукарнях, в ательє, серед ремонтних робітників.

Але у представниць цього типу (як, втім, й у чоловіків ГАБЕНІВ) є особливий талант до роботи зі словом. Практично будь-який ГАБЕН, що отримав нормальний розвиток й освіту, вміє чітко виражати свої думки як усно, так і письмово. Вони відмінно розуміють не лише сенс написаного, але і красу складу. Саме тому з них часто виходять чудові редактори, поети і письменники.

Але де б не працювала ГАБЕНКА, її начальник завжди знає про неї дві речі: те, що у неї висока кваліфікація і те, що на цього співробітника можна покластися. Хоча в той же час практично кожен начальник знає, що характер у неї досить непростий - незалежний і непоступливий. В будь-якому випадку, дуже швидко стає ясно, що ніяку зайву роботу на ГАБЕНКУ повісити не вдасться.

Зате співробітники, яких ГАБЕНКА визначила для себе як товаришів (справжніх друзів у неї зазвичай буває не більше одного-двох), люблять і цінують її. Роль головної улюбленки колективу дуже приваблює ГАБЕНКУ і, треба сказати, що майже завжди їй це вдається. З нею і весело, і можна порозмовляти на цікаві теми.

До речі, одним з улюблених козирів ГАБЕНКИ, за допомогою яких вона досить успішно розважає оточуючих, є всілякі системи ворожінь і езотеричні знання. Постійно звертаючись до них, вона з часом починає досить впевнено знатися на фен-шуї, ворожбі таро, астрологічних прогнозах, пасьянсах та інших подібного роду системах. Вони допомагають їй заглядати в майбутнє, про яке вона має досить розмите уявлення.

Фрази

Чоловіки типу ГАБЕН

- Дискотека - це, розумієте, достатньо безглузде проведення часу.

- Дружина попрохала полагодити дверцята кухонної шафи. Раз сказала, два сказала. Я промовчав і цілий місяць нічого не робив. А потім одного разу взявся і полагодив. Три дні ходжу, чекаю - а вона нічого не помічає. Мені стало неприємно, кажу: «Адже я дверцята полагодив, а ти не помітила?» Ну, тут вже вона зраділа, почала дякувати мені. Мені подобається, коли мене хвалять.

- Якщо в інституті мені сподобалася малознайома дівчина? Якусь інформацію про неї я, звичайно, зберу. Якщо вона проявить ініціативу, це буде приємно.

- Давайте я сам поміркую. У мене велике переповнення вхідного буферу.

- Чи подобається мені сидіти на дивані? Ні. Полежати!

- Читати сидячи? Ну, це ж взагалі!

- На роботі співробітник ДЮМА цілий день страждає: в нього вдома новонароджена дитина, а тут всі навколо застуджені. Він сердиться на співробітницю, що сидить поряд з ним, і в черговий раз обурено каже ГАБЕНУ: «Ну, чого вона кашляє?!» - ГАБЕН: «Ну, дай їй у лоба. А не можеш дати - не бурчи».

- На занятті ГАМЛЕТ, дізнавшись про свою больове місце, каже, звертаючись до свого конфліктера ГАБЕНА: «Не треба про мене піклуватися!» ГАБЕН, сміючись: «Від мене не дочекаєшся!»

- Якщо я хочу їсти, спочатку дивлюся в холодильнику. Якщо там нічого цікавого не немає, я починаю щось вигадувати.

- Завжди на роботі боюся удару в спину.

Якщо щось робиш руками то, для того щоб ортримати гарний результат, потрібно витратити дуже багато часу, якщо тобі дійсно потрібна якість. Інакше людей насмішиш.

- Мені подобається їздити в різні міста, країни. Я хотів би працювати далекобійником.

- Мені дуже подобається планувати, але ще більше подобається потім забувати про ці плани і робити все... правильно.

- Я завжди точно знаю, що і як потрібно зробити.

- Кавун має бути дівчинкою, з товстою попкою. Тоді він дуже солодкий.

- Якщо мені сподобалася дівчина, це схоже, неначебто я стояв за огорожею і дивився на неї. Я можу «стояти» так дуже довго і нічого не робити. А в якийсь момент раптом з'являється рішучість, і я одним махом перестрибую через цю огорожу.

- Все, що потрібно справжньому ведмедеві, росте навколо справжнього ведмедя!

Жінки типу ГАБЕН

- Не люблю казати на людях те, що для мене важливе.

- Я завжди спочатку перевіряю чоловіка - нехай купить мені будь-яку коштовну річ, а я подивлюся, як він сіпатиметься. Якщо у нього кишка тонка - мені такий не потрібен.

- ГАБЕНКА розмовляє зі своєю подругою про її хворого синочка: «Ти ж уявляєш, яке у нього обезводнення? Давно по довбешці не отримувала? Зараз отримаєш».

- Коли я відпочиваю, то роблю це добре.

- Мені кажуть: «Що тобі подобається робити, коли навколо тиша?»

- Вони галасують все, а я кажу: «А ви впевнені, що я вас почула? Адже вас п'ять чоловік!»

- Я ділю друзів за рівнем довіри. І поради деяких виконую, не перевіряючи.

- Коли я приїжджаю в нове місто, я дізнаюся, чи є там парк. Я приходжу туди і сиджу там, намагаючись стати часткою того, що там відбувається. Відпочиваю, шукаю затишок.