майстерність починається з дитинства
тел.:Київстар +380 96 344 00 08
тел.:MTC +380 50 266 00 54
Ваш кошик:

0 товарів

на суму 0 грн.

Оформити замовлення
Знижки від суми замовлення:
від 400 грн - знижка 3%
від 1000 грн - знижка 5%
А щоб купити ще дешевше, слідкуйте за акціями!

Вітражні фарби для дітей

Вітражні фарби - це спеціальні фарби для малювання по склу та кераміці. Вони не розтікаються по поверхні, а після висихання не вимагають додаткової фіксації. Використовуючи вітражні фарби, можна нанести будь-який малюнок на вікно, дзеркало, скляний чи керамічний посуд, фарфорові заготовки, і отримати оригінальний та неповторний виріб, зроблений своїми руками. Таким чином, можна робити іменні чашки та блюдця, оформлювати скло фоторамок, прикрашати вікна, створювати унікальні вази чи підставки. Для цього потрібні лише скляна чи керамічна основа та вітражні фарби, а ще фантазія та натхнення.

За вашим запитом товарів не знайдено!

Спробуйте повторити пошук з іншими параметрами або написати нам листа, де вказати необхідні параметри товару, ми спробуємо вам допомогти.

Перш ніж почати малювати на склі, його потрібно обов'язково гарно вимити водою з милом чи за допомогою знежируючих засобів. Потім скло треба висушити.

Можна малювати безпосередньо вітражними фарбами по склу, але для точності та акуратності малюнку краще використовувати трафарет. Трафарет - це малюнок, намальований попередньо на папері, з товстими та чіткими лініями-контурами. Краще взяти стилізований малюнок, тобто з мінімумом деталей, але схожий на потрібний об'єкти. За допомогою трафарету малюнок переноситься на скляну поверхню, і спочатку переносяться лінії за допомогою спеціальних інструментів, які так і називаються - контури. Контури бувають частіше всього бувають чорні, золоті, срібні, і призначені для фіксації меж малюнку.

І лише після цього використовуємо вітражні фарби для скла відповідного кольору, які наносимо на потрібні ділянки малюнку. Малюють вітражними фарбами для скла без пензлика. Ковпачок, загострений і з маленьким отвором, з нього видавлюють фарбу. В склад вітражних фарб входить спирт, і тому вони швидко сохнуть (через це кришечку треба щільно закривати).

Властивості вітражних фарб:

  • Фарби для скла, висихаючи, створюють прозорі еластичні аплікації. Термін висихання малюнку, створеного вітражними фарбами, - 24 години.
  • Аплікації можна знімати та наклеювати декілька разів без застосування клею.
  • Аплікацію можна використовувати в оформленні інтер'єру. Наприклад, наклеїти на вікно, дзеркало чи вазу.

Вітражні фарби купити можна в нашому інтернет-магазині.

© Знумі, 2014-2018
Створення інтернет магазину © imasiter.com